BeyondTrust proponuje specjalny program migracyjny dla klientów Dell TPAM

29 stycznia 2016 roku firma Dell ogłosiła, że system TPAM będzie zastąpiony przez Dell One Identity SafeGuard for Privileged Password.

Niestety SafeGuard jest tylko częściowym zastąpieniem Dell TPAM ponieważ nie zawiera nagrywania sesji uprzywilejowanych. W tym przypadku firma BeyondTrust proponuje specjalny program migracyjny dla obecnych klientów Dell TPAM.

Wyjątkowa oferta obejmuje płynne przejście z systemu Dell na BeyondTrust, licencje one-for-one z mniejszymi kosztami maintenance, płynny proces migracyjny oraz pakiet narzędzi do zarządzania podatnością i analizy zagrożeń, zintegrowany z platformą BeyondInsight.

Zachęcamy do uczestnictwa w specjalnym Webinarium BeyondTrust, poświęconemu zagadnieniom migracji, które pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące procedury i bezpieczeństwa podczas migracji. Link do webinarium.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny do webinarium na temat programu migracyjnego Dell TPAM -> BeyondTrust znajdziesz pod adresem.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.

Dodaj komentarz