PowerBroker otrzymał rekomendacje SC Magazine w kategorii Privileged Access Management!

W ubiegłym tygodniu, SC Magazine opublikował test systemów PAM (Privileged Access Management). BeyondTrust PowerBroker zdobył pięć gwiazdek i otrzymał tytuł “Recommended Solution” czyli rekomendowane rozwiązanie.

Kryteria przyznawania nagrody to między innymi: funkcjonalność, łatwość obsługi, wydajność, dokumentacja, wsparcie, stosunek ceny do jakości i ogólne wrażenia. W teście przeprowadzanym przez SC Magazine znajduję się opis platformy BeyondTrust, z naciskiem na Password Safe, czyli system do zarządzania hasłami i dostępem uprzywilejowanym razem z nagrywaniem sesji.

Rozwiązania BeyondTrust do zarządzania dostępem uprzywilejowanym pomagają organizacjom IT zwiększyć kontrolę nad dostępem uprzywilejowanym, wyeliminować zagrożenia, poprawić bezpieczeństwo i osiągnąć polityki zgodności. Zaawansowane narzędzia raportowania i analizy zagrożeń pozwalają organizacjom IT zatrzymać się o krok przed kolejnym potencjalnym zagrożeniem, dzięki kontekstom bezpieczeństwa, które pomagają w podejmowaniu decyzji opartych na ryzyku.

Więcej informacji o teście SC Magazine.

Dowiedz się więcej o produktach BeyondTrust.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.

Dodaj komentarz