Przedstawiamy nowe produkty DataLocker & Origin Store

Z początkiem grudnia w portoflio EMS Partner pojawiły się nowe produkty z kategorii szyfrowania danych. Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań DataLocker oraz Origin. Przedstawiamy nowe szyfrowane pendrivy DataLocker Sentry FIPS i Sentry 3.0, zarządzane przez nową konsolę SafeConsole.

W naszej ofercie pojawiły się również szyfrowane sprzętowo przenośne dyski DataLocker DL3 i DL3 FIPS, wdrażane obecnie przez amerykańską armię. Mamy rozwiązania szyfrujące dane przechowywane w chmurze – SkyCrypt – dzięki któremu możemy zaszyfrować pliki przechowywane w repozytorium Dropbox, Google Drive itp.

Zachęcamy do zapoznania się z produktem Chameleon firmy LucidPort, dzięki któremu możemy zaszyfrować dowolny dysk czy pendrive bądź utworzyć bezpieczną partycję na dysku w komputerze. Dostęp do tych zaszyfrowanych miejsc możliwy jest tylko z urządzeniem Chameleon, podłączanym jak pendrive – bez niego zabezpieczone dyski są niewidoczne.

Świąteczna promocja w Origin Store

Z okazji świątecznej promocji w sklepie Origin do końca grudnia LucidPort Chameleon z 10% rabatem!

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.

Dodaj komentarz