Zarządzane tablety medyczne w ofercie EMS Partner

Nowość w ofercie EMS Partner. Tablety medyczne MIOcare dostosowane do szczególnych potrzeb lekarzy i personelu medycznego. Charakteryzują się smukłą kieszonkową konstrukcją i unikalną powierzchnią przystosowaną do dezynfekcji.

Tablety MioCARE są przetestowane, aby wytrzymać wielokrotne upadki na beton. Nagradzane wytrzymałe konstrukcje zapewniają ochronę, jednocześnie pozostając lekkimi, atrakcyjnymi i łatwymi w obsłudze. MioCARE oferuje urządzenia w dwóch poziomach wodoodporności – IP54 i IP67. Wybrane tablety posiadają czytniki kodów kreskowych 1D/2D. Urządzenia są zgodne ze standardami profilaktyki zakażeń i umożliwiają pracownikom medycznym poświęcenie pełnej uwagi pacjentom. MioCARE wykorzystuje system operacyjny Android™, co wiąże się z możliwością zarządzania tabletami przez system MDM AirWatch.

Inżynierowie EMS Partner w praktyce wykorzystali już tę możliwość współpracy, wdrażając system zarządzania urządzeniami mobilnymi m.in. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu (case study dostępne tutaj)

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia technologii mobilnych MIOcare i AirWatch.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.

Dodaj komentarz