Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zdobyliśmy nowy status w ramach programu partnerskiego firmy VMware. Zostaliśmy Premier Solution Providerem, czyli jednym z kilku wiodących partnerów VMware w Polsce. Status VMware Premier Partner potwierdza nasze kompetencje technologiczne w obszarze EUC oraz stanowi znaczącą zmianę jakościową w porównaniu z dotychczas posiadanym przez nas statusem Enterprise. Wierzymy, że ten sukces ugruntuje naszych klientów w przekonaniu, że powierzyli swoje kontrakty najlepszym ekspertom technologii VMware w Polsce.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną broszurę, która przybliży Państwu nasze kompetencje w obszarze EUC. Zapraszamy do zapoznania się z nią! 🙂

Marketing Manager w EMS Partner. W EMS Partner zaczynała jako asystent ds. sprzedaży, a od początku 2018 roku zajmuje się marketingiem. Skończyła studia na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Kuchnia to jej ulubione pomieszczenie w domu – w wolnym czasie piecze ciasta, a jeszcze chętniej torty oraz gotuje nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich.