Pierwsze tegoroczne warsztaty Akademii Bezpieczeństwa Cyberoam organizowanej przez EMS Partner okazały się sukcesem – 100% frekwencji! Przyznajmy, że zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Warszawa – dziękujemy!

Dziękujemy za liczne przybycie, zaangażowanie i aktywny udział w Warsztatach. Mamy nadzieję, że wiedza przekazywana przez nas podczas tych spotkań zaowocuje w pracy nad poprawą bezpieczeństwa sieci w Waszych organizacjach.

Liczymy, że zaprezentowane w czasie spotkań rozwiązania UTM marki Cyberoam i produkty Sophos były dla Was interesujące, zaś udział w Warsztatach będzie początkiem lub kontynuacją na szerszą skalę współpracy z Cyberoam i EMS Partner.

Z naszej strony obiecujemy kontynuację Akademii Bezpieczeństwa Cyberoam w innych miastach Polski.

Warszawa

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka Stosowana. Od początku kariery związany z szeroko rozumianą infrastrukturą IT, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania. W EMS Partner zajmuje stanowisko Deputy Director i zarządza obszarem rozwiązań End User Computing. Posiadane certyfikaty: ITIL Foundation, WMware AirWatch Mobility Expert, VMware Certified Professional 7 – Desktop and Mobility, VMware Technical Solution Professional. Miłośnik turystyki motocyklowej i górskiej, zapalony narciarz i fan sportu.

Dodaj komentarz